Schema recreanten - Blauw Wit Oldebroek

Schema recreanten

Poule A

De Beachballers

Set um ‘up

Spronkelend

Zandhazen

 

Poule C

Rollend door het zand

De Beachgirls

Bolleyballs

De Bovenstroate

Poule B

de Zandhappers

Padvinders

Zandduijnen

Net niet

 

Poule D
Freebees

De Kinders

De Stichting

Cocomp

 

Poule A Team 1 Team 2 Scheidsrechter
vr 16-7-2021 18:00 Veld 1 De Beachballers Set ‘m Up Zandduijnen
vr 16-7-2021 18:20 Veld 2 Zandhazen Spronkelend de Zandhappers
vr 16-7-2021 18:40 Veld 3 Spronkelend De Beachballers netniet
vr 16-7-2021 19:20 Veld 1 Set ‘m Up Zandhazen Zandduijnen
vr 16-7-2021 19:40 Veld 2 De Beachballers Zandhazen Padvinders
vr 16-7-2021 20:00 Veld 3 Set ‘m Up Spronkelend netniet
Poule B
vr 16-7-2021 18:00 Veld 2 de Zandhappers Padvinders Bolleybals
vr 16-7-2021 18:20 Veld 3 netniet Zandduijnen Rollend door het zand
vr 16-7-2021 19:00 Veld 1 Zandduijnen de Zandhappers De Bovenstroate
vr 16-7-2021 19:20 Veld 2 Padvinders netniet Bolleybals
vr 16-7-2021 19:40 Veld 3 de Zandhappers netniet De Beachgirls
vr 16-7-2021 20:20 Veld 1 Padvinders Zandduijnen De Bovenstroate
Poule C
vr 16-7-2021 18:00 Veld 3 Rollend door het zand De Beachgirls De Stichting
vr 16-7-2021 18:40 Veld 1 De Bovenstroate Bolleybals FreeBees
vr 16-7-2021 19:00 Veld 2 Bolleybals Rollend door het zand Cocomp
vr 16-7-2021 19:20 Veld 3 De Beachgirls De Bovenstroate De Stichting
vr 16-7-2021 20:00 Veld 1 Rollend door het zand De Bovenstroate De Kinders
vr 16-7-2021 20:20 Veld 2 De Beachgirls Bolleybals Cocomp
Poule D
vr 16-7-2021 18:20 Veld 1 FreeBees De Kinders Spronkelend
vr 16-7-2021 18:40 Veld 2 Cocomp De Stichting De Beachballers
vr 16-7-2021 19:00 Veld 3 De Stichting FreeBees Zandhazen
vr 16-7-2021 19:40 Veld 1 De Kinders Cocomp Spronkelend
vr 16-7-2021 20:00 Veld 2 FreeBees Cocomp Set ‘m Up
vr 16-7-2021 20:20 Veld 3 De Kinders De Stichting Zandhazen

 

Finaleschema         ( alle finale wedstrijden worden gespeeld in 1 set tot 15 punten)

 

Team 1 Team 2 Scheidsrechter
Plek 13 t/m 16 20:40 Veld 1 Nummer 4 poule A Nummer 4 Poule B Nummer 2 Poule A
Plek 13 t/m 16 20:40 Veld 2 Nummer 4 Poule C Nummer 4 Poule D Nummer 2 Poule B
Plek 9 t/m 12 20:40 Veld 3 Nummer 3 Poule A Nummer 3 Poule B Nummer 2 Poule C
Halve Finale 20:55 Veld 1 Nummer 1 Poule A Nummer 1 Poule B Nummer 2 Poule D
Halve Finale 20:55 Veld 2 Nummer 1 Poule C Nummer 1 Poule D Nummer 3 Poule A
Plek 9 t/m 12 20:55 Veld 3 Nummer 3 Poule C Nummer 3 Poule D Nummer 3 Poule B
Plek 3 & 4 21:10 Veld 1 Verliezer halve finale Verliezer halve finale Nummer 3 Poule C
Plek 5 t/m8 21:10 Veld 2 Nummer 2 Poule A Nummer 2 Poule B Nummer 3 Poule D
Plek 5 t/m8 21:10 Veld 3 Nummer 2 Poule C Nummer 2 Poule B Nummer 4 Poule A
Finale 21:25 Veld 1 Winnaar halve finale Winnaar halve finale