Schema Heren Hoog & Laag - Blauw Wit Oldebroek

Schema Heren Hoog & Laag

Het schema voor Heren Laag staat onderaan deze pagina. Let op: Heren hoog en laag teams moeten bij elkaar fluiten. Bekijk dus goed beide schema’s wanneer je moet fluiten.

Poule-indeling Heren Hoog

Poule A

Snuif en Mannus met ambitie

De Vries & Spijkerboer

Bedoem Bedoem

Boerendans & Schoonhoven

Van Duijn & Boerendans

Esterik en Gaillard

Poule B

Dolfijn Beach

Twee Russen

Van der Spek & Hofstede

Pellissero & Contadinidanza

Elkspel.nl

Harmen en Johan

 

Team1 Team2 Scheidsrechter
Poule A
za 17-7-2021 09:25 Veld 2 Bedoem Bedoem Boerendans & Schoonhoven Twee russen
za 17-7-2021 09:25 Veld 1 Snuif en Mannus met Ambitie De Vries & Spijkerboer van der Spek & Hofstede
za 17-7-2021 09:25 Veld 3 Esterik en Gaillard Van Duijn & Boerendans Dolfijn Beach
za 17-7-2021 10:40 Veld 2 De Vries & Spijkerboer Van Duijn & Boerendans Elkspel.nl
za 17-7-2021 10:40 Veld 3 Esterik en Gaillard Boerendans & Schoonhoven Pellisserro & Contadinidanza
za 17-7-2021 10:40 Veld 1 Bedoem Bedoem Snuif en Mannus met Ambitie Harmen en Johan
za 17-7-2021 11:55 Veld 1 Van Duijn & Boerendans Bedoem Bedoem Dolfijn Beach
za 17-7-2021 11:55 Veld 3 De Vries & Spijkerboer Esterik en Gaillard van der Spek & Hofstede
za 17-7-2021 11:55 Veld 2 Snuif en Mannus met Ambitie Boerendans & Schoonhoven Twee russen
za 17-7-2021 13:10 Veld 2 Snuif en Mannus met Ambitie Esterik en Gaillard Harmen en Johan
za 17-7-2021 13:10 Veld 1 Boerendans & Schoonhoven Van Duijn & Boerendans Elkspel.nl
za 17-7-2021 13:10 Veld 3 De Vries & Spijkerboer Bedoem Bedoem Pellisserro & Contadinidanza
za 17-7-2021 14:25 Veld 2 Boerendans & Schoonhoven De Vries & Spijkerboer Dolfijn Beach
za 17-7-2021 14:25 Veld 1 Van Duijn & Boerendans Snuif en Mannus met Ambitie Elkspel.nl
za 17-7-2021 14:25 Veld 3 Bedoem Bedoem Esterik en Gaillard Harmen en Johan
Poule B
za 17-7-2021 09:50 Veld 2 van der Spek & Hofstede Harmen en Johan Hellas Boys
za 17-7-2021 09:50 Veld 1 Dolfijn Beach Twee russen Eibrink & Van de Weg
za 17-7-2021 09:50 Veld 3 Elkspel.nl Pellisserro & Contadinidanza Dekker en Vaandering
za 17-7-2021 11:05 Veld 2 Twee russen Pellisserro & Contadinidanza Hellas Twice
za 17-7-2021 11:05 Veld 3 Elkspel.nl Harmen en Johan Cornet & Schwering
za 17-7-2021 11:05 Veld 1 van der Spek & Hofstede Dolfijn Beach De toekomst
za 17-7-2021 12:20 Veld 1 Pellisserro & Contadinidanza van der Spek & Hofstede Dekker en Vaandering
za 17-7-2021 12:20 Veld 3 Twee russen Elkspel.nl Eibrink & Van de Weg
za 17-7-2021 12:20 Veld 2 Dolfijn Beach Harmen en Johan Hellas Boys
za 17-7-2021 13:35 Veld 2 Dolfijn Beach Elkspel.nl De toekomst
za 17-7-2021 13:35 Veld 1 Harmen en Johan Pellisserro & Contadinidanza Hellas Twice
za 17-7-2021 13:35 Veld 3 Twee russen van der Spek & Hofstede Cornet & Schwering
za 17-7-2021 14:50 Veld 2 Harmen en Johan Twee russen Dekker en Vaandering
za 17-7-2021 14:50 Veld 1 Pellisserro & Contadinidanza Dolfijn Beach Hellas Twice
za 17-7-2021 14:50 Veld 3 van der Spek & Hofstede Elkspel.nl De toekomst
Finale wedstrijden worden gespeeld om 2 gewonnen sets tot 21, een eventuele 3de set tot de 15
Halve Finales
za 17-7-2021 15:15 Veld 1 Nummer 1 Poule A Nummer 2 Poule B Nummer 4 Poule A
za 17-7-2021 15:15 Veld 2 Nummer 1 Poule B Nummer 2 Poule A Nummer 4 Poule B
Plaats 3 & 4
za 17-7-2021 16:00 Veld 1 Verliezer halve finale Verliezer halve finale Nummer 3 Poule A
Finale (plaats 1&2)
za 17-7-2021 16:00 Veld 1 Winnaar halve finale Winnaar halve finale Nummer 3 Poule B

 

Poule-indeling Heren laag

Poule C
Eibrink & van de Weg
de Toekomst
Dekker en Vaandering
Hellas Boys
Cornet & Schwering
Hellas Twice

Team1 Team2 Official
Poule C
za 17-7-2021 09:00 Veld 2 Eibrink & Van de Weg De toekomst De Vries & Spijkerboer
za 17-7-2021 09:00 Veld 1 Dekker en Vaandering Hellas Boys Bedoem Bedoem
za 17-7-2021 09:00 Veld 3 Hellas Twice Cornet & Schwering Snuif en Mannus met Ambitie
za 17-7-2021 10:15 Veld 2 Hellas Boys Cornet & Schwering Esterik en Gaillard
za 17-7-2021 10:15 Veld 3 Hellas Twice De toekomst Van Duijn & Boerendans
za 17-7-2021 10:15 Veld 1 Eibrink & Van de Weg Dekker en Vaandering Boerendans & Schoonhoven
za 17-7-2021 11:30 Veld 1 Cornet & Schwering Eibrink & Van de Weg Snuif en Mannus met Ambitie
za 17-7-2021 11:30 Veld 3 Hellas Boys Hellas Twice Bedoem Bedoem
za 17-7-2021 11:30 Veld 2 Dekker en Vaandering De toekomst De Vries & Spijkerboer
za 17-7-2021 12:45 Veld 2 Dekker en Vaandering Hellas Twice Boerendans & Schoonhoven
za 17-7-2021 12:45 Veld 1 De toekomst Cornet & Schwering Esterik en Gaillard
za 17-7-2021 12:45 Veld 3 Hellas Boys Eibrink & Van de Weg Van Duijn & Boerendans
za 17-7-2021 14:00 Veld 2 De toekomst Hellas Boys Snuif en Mannus met Ambitie
za 17-7-2021 14:00 Veld 1 Cornet & Schwering Dekker en Vaandering Esterik en Gaillard
za 17-7-2021 14:00 Veld 3 Eibrink & Van de Weg Hellas Twice Boerendans & Schoonhoven
Plaats 3 & 4
za 17-7-2021 15:15 Veld 3 Nummer 3 Poule C Nummer 4 Poule C Nummer 5 Poule C
Finale (plaats 1&2)
za 17-7-2021 15:40 Veld 3 Nummer 1 Poule C Nummer 2 Poule C Nummer 6 Poule C