Meisjes B - Blauw Wit Oldebroek

Meisjes B

Stand

#TeamGPWV+-
1Jumbo Van Andel-Ormi MB 1523182489236
2Blauw Wit MB 1420160400212
3E.S.V. MB 1514119399440
4EVV Bultman-Hartholt MB 36121014476550
5Hellas MB 156515353462
6HSC MB 150020286503
Bekijk complete overzicht hier

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
23 October 15:00Hellas MB 1 - Blauw Wit MB 10-413-25, 13-25, 16-25, 15-25
09 October 14:30Blauw Wit MB 1 - HSC MB 14-025-4, 25-12, 25-14, 25-8
25 September 14:30Blauw Wit MB 1 - E.S.V. MB 14-025-12, 25-9, 25-16, 25-14
18 September 16:30EVV Bultman-Hartholt MB 3 - Blauw Wit MB 10-420-25, 21-25, 17-25, 8-25

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
30 October 16:00HSC MB 1 - Blauw Wit MB 1De Rumels in Hierden
06 November 14:30Blauw Wit MB 1 - Hellas MB 1De Talter in Oldebroek
11 November 19:00E.S.V. MB 1 - Blauw Wit MB 1Op de heide in Elspeet
20 November 12:00Jumbo Van Andel-Ormi MB 1 - Blauw Wit MB 1Pr. Willem Alexanderhal in Epe
27 November 14:30Blauw Wit MB 1 - Jumbo Van Andel-Ormi MB 1De Talter in Oldebroek
11 December 14:30Blauw Wit MB 1 - EVV Bultman-Hartholt MB 3De Talter in Oldebroek