Jongens C - Blauw Wit Oldebroek

Jongens C

Stand

#TeamGPWV+-
1Dros-Alterno JC 22872210158
2Rebo Woningmakelaars Rebelle JC 1154010069
3Bruvoc JC 1154010174
4Salvora JC 12227155211
5Engeltherm WSV JC 1100477100
6DIOS JC 1100469100
Bekijk complete overzicht hier

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
1 October 2022Blauw Wit JC 1 - SDS JC 14-025-23, 25-20, 25-9, 25-14
17 September 2022Blauw Wit JC 2 - Blauw Wit JC 10-417-25, 23-25, 19-25, 16-25

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
15 October 2022Blauw Wit JC 1 - Surf JC 1De Talter in Oldebroek
22 October 2022SDS JC 1 - Blauw Wit JC 1Sporthal de Eng in Voorthuizen
29 October 2022Blauw Wit JC 1 - Volleybalvereniging Zeewolde JC 1De Talter in Oldebroek
5 November 2022Blauw Wit JC 1 - Blauw Wit JC 2De Talter in Oldebroek
12 November 2022Surf JC 1 - Blauw Wit JC 1De Slag in Hoevelaken
19 November 2022Volleybalvereniging Zeewolde JC 1 - Blauw Wit JC 1Het Baken in Zeewolde