Jongens C - Volleybalvereniging Bakkerij Jonker - Blauw Wit Oldebroek

Jongens C

Stand

#TeamGPWV+-
1Engeltherm WSV JC 110383111967825
2Dros-Alterno JC 210332714978777
3Rebo Woningmakelaars Rebelle JC 110332815956888
4Bruvoc JC 110302618955921
5Salvora JC 110131131794979
6DIOS JC 1103337732992
Bekijk complete overzicht hier

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
21 January 2023Blauw Wit JC 1 - Blauw Wit JC 24-025-20, 25-21, 25-10, 25-10
10 December 2022VVH JC 1 - Blauw Wit JC 10-412-25, 9-25, 14-25, 8-25
26 November 2022Blauw Wit JC 1 - VVH JC 14-025-11, 25-21, 25-11, 25-7
19 November 2022Volleybalvereniging Zeewolde JC 1 - Blauw Wit JC 11-320-25, 26-24, 18-25, 17-25
12 November 2022Surf JC 1 - Blauw Wit JC 14-025-12, 25-10, 25-15, 25-13
5 November 2022Blauw Wit JC 1 - Blauw Wit JC 24-025-13, 25-14, 25-9, 25-12

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
11 February 2023Blauw Wit JC 2 - Blauw Wit JC 1De Talter in Oldebroek
18 February 2023Blauw Wit JC 1 - Blok EVC JC 1De Talter in Oldebroek
25 February 2023Blauw Wit JC 1 - VVH JC 1De Talter in Oldebroek
4 March 2023VVH JC 1 - Blauw Wit JC 1De Sijpel in Harderwijk
11 March 2023Blauw Wit JC 1 - Volta JC 1De Talter in Oldebroek
25 March 2023Blok EVC JC 1 - Blauw Wit JC 1De Koekoek in Vaassen