Heren 3 - Volleybalvereniging Bakkerij Jonker - Blauw Wit Oldebroek

Heren 3


Spelers:
Rafaël Blaas
Thomas Draaijer
Laurence Eibrink
Matthias van der Graaf
Daan van der Heide
Wilbert Korenberg
Ruben Schreurs
Hendrik Wolfsen


Stand

#TeamGPWV+-
1Volleybalvereniging Zeewolde HS 1114033141106930
2Hellas HS 21133282010601022
3O.M.S. HS 1113024211010981
4Surf HS 19272316859816
5N.V.C. HS 28252012738684
6Pauwervoll HS 29242117846842
7SSS HS 51124202610121030
8Blauw Wit HS 3111916309681048
9N.V.C. HS 39141326767901
10E.S.V. HS 110141329847959
Libero'99 HS 20-50000
VVH HS 4000000
Bekijk complete overzicht hier

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
28 January 2023Hellas HS 2 - Blauw Wit HS 34-025-22, 25-20, 25-21, 25-15
21 January 2023Blauw Wit HS 3 - O.M.S. HS 13-125-21, 25-22, 19-25, 25-21
14 January 2023N.V.C. HS 2 - Blauw Wit HS 34-025-22, 25-15, 25-16, 25-18
10 December 2022Libero'99 HS 2 - Blauw Wit HS 3Vervallen-
3 December 2022Surf HS 1 - Blauw Wit HS 34-025-11, 25-23, 25-20, 25-23
26 November 2022Blauw Wit HS 3 - VVH HS 4Vervallen-

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
4 February 2023Blauw Wit HS 3 - Surf HS 1De Talter in Oldebroek
9 February 2023SSS HS 5 - Blauw Wit HS 3De Meerwaarde in Barneveld
17 February 2023Blauw Wit HS 3 - Pauwervoll HS 2De Talter in Oldebroek
23 February 2023E.S.V. HS 1 - Blauw Wit HS 3Op de heide in Elspeet
11 March 2023Blauw Wit HS 3 - Volleybalvereniging Zeewolde HS 1De Talter in Oldebroek
30 March 2023Pauwervoll HS 2 - Blauw Wit HS 3Calluna in Ermelo