Heren 3 - Blauw Wit Oldebroek

Heren 3

Heren 3 2020-2021

Adri Schenk
Jesse Schenk
Johan Schenk
Jos Beijeman
Frank van de Voort
Wibo Visser
Erik van den Heuvel
Bert-Jan van Norel

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
11 December 20:30Blauw Wit HS 3 - Pauwervoll HS 2Vervallen-
27 November 21:15Volleybalvereniging Zeewolde HS 1 - Blauw Wit HS 3Vervallen-
20 November 20:30Blauw Wit HS 3 - N.V.C. HS 1Vervallen-
13 November 20:00VZK HS 2 - Blauw Wit HS 3Vervallen-
06 November 20:30Blauw Wit HS 3 - Hellas HS 2Vervallen-
31 October 16:30EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Blauw Wit HS 3Vervallen-
 

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
06 March 13:00Hellas HS 2 - Blauw Wit HS 3Feithenhof in Nunspeet
12 March 20:30Blauw Wit HS 3 - VZK HS 2De Talter in Oldebroek
18 March 21:30N.V.C. HS 1 - Blauw Wit HS 3Corlaer in Nijkerk gld
26 March 20:30Blauw Wit HS 3 - Volleybalvereniging Zeewolde HS 1De Talter in Oldebroek
08 April 21:30Pauwervoll HS 2 - Blauw Wit HS 3Calluna in Ermelo
17 April 13:00Surf HS 1 - Blauw Wit HS 3De Slag in Hoevelaken

Stand

#TeamGPWV+-
1N.V.C. HS 1417133388325
2VVH HS 3313112302198
3Libero'99 HS 2313102289206
4EVV Bultman-Hartholt HS 23985294250
5Volleybalvereniging Zeewolde HS 13877284271
6Pauwervoll HS 23657225254
7Hellas HS 23559272303
8VVH HS 43548238278
9Surf HS 13548239285
10Langhenkel/HEC HS 12445171201
11VZK HS 23449245284
12Blauw Wit HS 331111207299
Bekijk complete overzicht hier