Heren 2 - Blauw Wit Oldebroek

Heren 2

Heren 2 2019-2020

Wim Boerendans
Erwin van de Werfhorst
Eibert van Hattem
Niels van Loo
Martijn Boerendans
Dennis Veth
Gert Brouwer
Wilco Post
André Polinder
Gerben Storteboom

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 September 14:30Dros-Alterno HS 2 - Blauw Wit HS 23-225-23, 23-25, 23-25, 28-26, 15-10
17 September 21:00Blauw Wit HS 2 - VVH HS 23-120-25, 25-19, 25-22, 25-23
 

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
10 October 17:00Hellas HS 1 - Blauw Wit HS 2Feithenhof in Nunspeet
05 November 21:00Blauw Wit HS 2 - Blauw Wit HS 1De Talter in Oldebroek
12 November 19:00SSS HS 4 - Blauw Wit HS 2De Meerwaarde in Barneveld
19 November 21:30Pauwervoll HS 1 - Blauw Wit HS 2Calluna in Ermelo
26 November 21:00Blauw Wit HS 2 - Libero'99 HS 1De Talter in Oldebroek
03 December 21:00Blauw Wit HS 2 - SDS HS 1De Talter in Oldebroek

Stand

#TeamGPWV+-
1Hellas HS 12971197164
2Blauw Wit HS 22654204203
3VVH HS 22544182170
4Pauwervoll HS 12544169171
5SSS HS 414319676
6Blauw Wit HS 114319181
7Libero'99 HS 1143110096
8Dros-Alterno HS 22445195200
9Avior HS 42226174194
10Volta HS 111138496
11SDS HS 12117156197