Heren 2 - Blauw Wit Oldebroek

Heren 2

Heren 2 2019-2020

Wim Boerendans
Erwin van de Werfhorst
Eibert van Hattem
Niels van Loo
Martijn Boerendans
Dennis Veth
Gert Brouwer
Wilco Post
André Polinder
Gerben Storteboom

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
19 November 21:30Pauwervoll HS 1 - Blauw Wit HS 2Vervallen-
12 November 19:00SSS HS 4 - Blauw Wit HS 2Vervallen-
05 November 21:00Blauw Wit HS 2 - Blauw Wit HS 1Vervallen-
10 October 17:00Hellas HS 1 - Blauw Wit HS 22-324-26, 23-25, 25-20, 25-23, 15-17
26 September 14:30Dros-Alterno HS 2 - Blauw Wit HS 23-225-23, 23-25, 23-25, 28-26, 15-10
17 September 21:00Blauw Wit HS 2 - VVH HS 23-120-25, 25-19, 25-22, 25-23
 

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
06 February 18:30SDS HS 1 - Blauw Wit HS 2Sporthal de Eng in Voorthuizen
11 February 21:00Blauw Wit HS 2 - Volta HS 1De Talter in Oldebroek
06 March 16:30Blauw Wit HS 1 - Blauw Wit HS 2De Talter in Oldebroek
11 March 21:00Blauw Wit HS 2 - SSS HS 4De Talter in Oldebroek
18 March 21:00Blauw Wit HS 2 - Pauwervoll HS 1De Talter in Oldebroek
27 March 17:00Libero'99 HS 1 - Blauw Wit HS 2't Dok in Dronten

Stand

#TeamGPWV+-
1SSS HS 4313102295242
2VVH HS 2412107388357
3Hellas HS 131194309275
4Pauwervoll HS 13975268247
5Blauw Wit HS 23986315315
6Dros-Alterno HS 24989366389
7Blauw Wit HS 12862184157
8Volta HS 13657268271
9Libero'99 HS 13657280289
10Avior HS 445512353400
11SDS HS 142214306390