Heren 2 - Volleybalvereniging Bakkerij Jonker - Blauw Wit Oldebroek

Heren 2


Spelers
Martijn Boerendans
Wim Boerendans
Gert Brouwer
Wilco Post
Sjon Schipper
Gerben Storteboom
Erwin van de Werfhorst
Eibert van Hattem
Niels van Loo
Harold van Norel
Dennis Veth


Stand

#TeamGPWV+-
1Hellas HS 11453421613621137
2EVV Bultman-Hartholt HS 21343361912241127
3VVH HS 2113931141062911
4Libero'99 HS 11339332312341209
5Avior HS 41336292312111102
6Blauw Wit HS 21333282711801188
7Volta HS 11332272712031173
8Pauwervoll HS 11225212810881115
9Dros-Alterno HS 31324213311121229
10Jumbo Van Andel-Ormi HS 110181527858939
11SDS HS 11318153810161221
12SalVo'18 HS 1121513369581157

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 January 2023EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Blauw Wit HS 23-122-25, 25-23, 25-17, 25-19
14 January 2023Avior HS 4 - Blauw Wit HS 23-125-10, 25-18, 25-20, 22-25
15 December 2022Blauw Wit HS 2 - SDS HS 14-025-15, 25-16, 25-17, 25-22
8 December 2022Pauwervoll HS 1 - Blauw Wit HS 24-025-17, 25-22, 25-18, 25-13
24 November 2022Blauw Wit HS 2 - Libero'99 HS 13-225-22, 25-20, 16-25, 23-25, 15-8
18 November 2022VVH HS 2 - Blauw Wit HS 24-025-21, 25-18, 25-16, 25-12

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
3 February 2023Volta HS 1 - Blauw Wit HS 2Sporthal De Rietlanden in Lelystad
9 February 2023Blauw Wit HS 2 - SalVo'18 HS 1De Talter in Oldebroek
3 March 2023Dros-Alterno HS 3 - Blauw Wit HS 2Alternohal in Apeldoorn
9 March 2023Blauw Wit HS 2 - VVH HS 2De Talter in Oldebroek
18 March 2023Libero'99 HS 1 - Blauw Wit HS 2't Dok in Dronten
23 March 2023Blauw Wit HS 2 - Pauwervoll HS 1De Talter in Oldebroek