Heren 2 - Blauw Wit Oldebroek

Heren 2


Spelers
Martijn Boerendans
Wim Boerendans
Gert Brouwer
Eibert van Hattem
Niels van Loo
André Polinder
Wilco Post
Gerben Storteboom
Dennis Veth
Erwin Werfhorst



Stand

#TeamGPWV+-
1Pauwervoll HS 12862200187
2Hellas HS 12763206166
3Blauw Wit HS 22763195190
4SDS HS 114319566
5EVV Bultman-Hartholt HS 214319887
6Avior HS 42226171187
7Dros-Alterno HS 32226159199
8VVH HS 211139496
9Jumbo Van Andel-Ormi HS 1000000
9Libero'99 HS 1000000
9Volta HS 1000000
12SalVo'18 HS 1100460100

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
29 September 2022Blauw Wit HS 2 - Avior HS 43-125-20, 25-18, 14-25, 25-21
17 September 2022Hellas HS 1 - Blauw Wit HS 22-322-25, 19-25, 25-20, 25-19, 15-17

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
8 October 2022Jumbo Van Andel-Ormi HS 1 - Blauw Wit HS 2Pr. Willem Alexanderhal in Epe
13 October 2022Blauw Wit HS 2 - EVV Bultman-Hartholt HS 2De Talter in Oldebroek
27 October 2022Blauw Wit HS 2 - Volta HS 1De Talter in Oldebroek
4 November 2022SalVo'18 HS 1 - Blauw Wit HS 2Tijenraan in Raalte
10 November 2022Blauw Wit HS 2 - Dros-Alterno HS 3De Talter in Oldebroek
18 November 2022VVH HS 2 - Blauw Wit HS 2De Sijpel in Harderwijk