Heren 2 - Blauw Wit Oldebroek

Heren 2


Spelers
Martijn Boerendans
Wim Boerendans
Gert Brouwer
Eibert van Hattem
Niels van Loo
André Polinder
Wilco Post
Gerben Storteboom
Dennis Veth
Erwin Werfhorst



Stand

#TeamGPWV+-
1Blauw Wit HS 2417143398308
2Pauwervoll HS 1414126400327
3Dros-Alterno HS 2413106368349
4Libero'99 HS 1412107379353
5Hellas HS 141099379361
6VVH HS 259813443472
7SDS HS 13876271270
8Volta HS 13767286291
9Avior HS 346612333399
10AETOS HS 354417368495

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
14 October 21:00Blauw Wit HS 2 - Libero'99 HS 12-320-25, 19-25, 25-13, 25-22, 9-15
07 October 21:00Blauw Wit HS 2 - Dros-Alterno HS 24-025-16, 25-18, 25-22, 25-20
23 September 21:00Blauw Wit HS 2 - VVH HS 24-025-22, 25-19, 25-14, 25-21
18 September 13:00AETOS HS 3 - Blauw Wit HS 20-413-25, 17-25, 14-25, 12-25

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
29 October 19:30Volta HS 1 - Blauw Wit HS 2Sporthal De Rietlanden in Lelystad
04 November 21:00Blauw Wit HS 2 - SDS HS 1De Talter in Oldebroek
18 November 21:00Blauw Wit HS 2 - Avior HS 3De Talter in Oldebroek
27 November 17:00Hellas HS 1 - Blauw Wit HS 2Feithenhof in Nunspeet
16 December 21:30Pauwervoll HS 1 - Blauw Wit HS 2Calluna in Ermelo
14 January 19:00VVH HS 2 - Blauw Wit HS 2De Sijpel in Harderwijk