Heren 1 - Blauw Wit Oldebroek

Heren 1

Heren 1 2022-2023


Anthon Cornet

Rafaël Blaas

Reinier Boerendans

Tom de Vries

Thomas Draaijer


Geert Spijkerboer

Daniel van de Weg

Jordi van de Beek

Laurence Eibrink

Sander Puttenstein


André Polinder

Kees-Jan van't Ende

Reinold Schoonhoven

Matthias van der Graaf

Felix Lopez
Trainer/Coach



Recent Heren 1 nieuws

28 september 2022

Heren 1 klaar voor competitiestart

Voor de mannen van Bakkerij Jonker – Blauw Wit is dat zaterdag dan eindelijk zo ver. De competitie start met een thuiswedstrijd tegen VoCaSa uit Nijmegen. […]
24 april 2022

Blauw Wit verlaat laatste plaats door winst op Ormi

Tijdens Super Saturday in de Talter wilden de mannen van Heren 1 uiteraard ook hun duit in het zakje doen. Ze troffen Ormi uit Epe en […]
19 april 2022

23 april: Super Saturday

Zaterdag 23 april: Super Saturday 🤩 Zaterdag is de laatste thuisspeeldag van het seizoen in de Talter. Dames 1 en Heren 1 spelen centre court (let […]

Stand

#TeamGPWV+-
1Trivos HS 12872204182
2VoCASA HS 32654193198
3Scylla HS 2154010076
4Avior HS 2143110292
5Gemini HS 114319491
6Pegasus HS 22445202204
7Renswouw HS 12445199206
8Focus4U Woudenberg HS 12446223210
9SSS HS 42336189212
10TweeVV HS 1122395103
11Blauw Wit HS 111138891
12Voorwaarts HS 1100476100

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
1 October 2022Blauw Wit HS 1 - VoCASA HS 31-319-25, 24-26, 25-15, 20-25

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
8 October 2022Avior HS 2 - Blauw Wit HS 1De Scheg in Deventer
15 October 2022Blauw Wit HS 1 - Trivos HS 1De Talter in Oldebroek
20 October 2022TweeVV HS 1 - Blauw Wit HS 1Van der Knaaphal in Ede gld
28 October 2022Renswouw HS 1 - Blauw Wit HS 1Hokhorst in Renswoude
5 November 2022Blauw Wit HS 1 - Pegasus HS 2De Talter in Oldebroek
12 November 2022Blauw Wit HS 1 - SSS HS 4De Talter in Oldebroek