Heren 1 - Blauw Wit Oldebroek

Heren 1

Heren 1 2021-2022



Anthon Cornet

Rafaël Blaas

Reinier Boerendans

Tom de Vries

Gerson van de Wetering


Geert Spijkerboer

Daniel van de Weg

Jordi van de Beek

Laurence Eibrink

Sander Puttenstein


Kees-Jan van't Ende

Felix Lopez
Trainer/Coach



Stand

#TeamGPWV+-
1REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 1522173480414
2Heyendaal HS 1417133384319
3TweeVV HS 15121011462440
4Focus4U Woudenberg HS 131095304277
5Gemini HS 141099382382
6Scylla HS 259813456478
7Voorwaarts HS 159813435478
8Jumbo Van Andel-Ormi HS 13876278293
9VoCASA HS 33657264271
10Blauw Wit HS 144413347404
11Xanthos HS 133310265301

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
23 October 14:00Jumbo Van Andel-Ormi HS 1 - Blauw Wit HS 13-125-23, 25-21, 19-25, 25-22
21 October 20:30DVV HS 1 - Blauw Wit HS 13-125-21, 25-11, 21-25, 25-22
16 October 18:30Scylla HS 2 - Blauw Wit HS 14-025-21, 25-20, 26-24, 25-18
02 October 17:00Blauw Wit HS 1 - Focus4U Woudenberg HS 12-330-28, 25-23, 14-25, 18-25, 8-15
18 September 14:30Blauw Wit HS 1 - Heyendaal HS 11-314-25, 17-25, 22-25, 25-18

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
06 November 17:00Voorwaarts HS 1 - Blauw Wit HS 1De Jachtlust in Twello
13 November 16:30Blauw Wit HS 1 - Gemini HS 1De Talter in Oldebroek
20 November 15:15TweeVV HS 1 - Blauw Wit HS 1Van der Knaaphal in Ede gld
27 November 16:30Blauw Wit HS 1 - REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 1De Talter in Oldebroek
07 December 21:15Xanthos HS 1 - Blauw Wit HS 1de Wanmolen in Zetten
16 December 20:30Blauw Wit HS 1 - VoCASA HS 3De Talter in Oldebroek