Heren 1 - Blauw Wit Oldebroek

Heren 1

Heren 1 2020-2021


Anthon Cornet

Gerson van de Wetering

Reinier Boerendans

Tom de Vries


Geert Spijkerboer

Daniel van de Weg

Jordi van de Beek

Sander Puttenstein


Sjon Schipper

Rick Bakker

Felix Lopez
Trainer/Coach



Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
19 September 16:30Blauw Wit HS 1 - Dros-Alterno HS 23-125-15, 25-19, 25-22, 16-25

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
01 October 21:30Blauw Wit HS 1 - Hellas HS 1De Talter in Oldebroek
10 October 18:30SDS HS 1 - Blauw Wit HS 1De Voorde in Voorthuizen
24 October 16:30Blauw Wit HS 1 - Volta HS 1De Talter in Oldebroek
29 October 21:00SSS HS 4 - Blauw Wit HS 1De Meerwaarde in Barneveld
05 November 21:00Blauw Wit HS 2 - Blauw Wit HS 1De Talter in Oldebroek
14 November 16:30Blauw Wit HS 1 - Pauwervoll HS 1De Talter in Oldebroek

Stand

#TeamGPWV+-
1Hellas HS 12971197164
2Blauw Wit HS 22654204203
3VVH HS 22544182170
4Pauwervoll HS 12544169171
5SSS HS 414319676
6Blauw Wit HS 114319181
7Libero'99 HS 1143110096
8Dros-Alterno HS 22445195200
9Avior HS 42226174194
10Volta HS 111138496
11SDS HS 12117156197