Dames 4 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 4

Teamsamenstelling 2020-2021

Alice Veldkamp
Bernice van de Weg
Deborah Rietberg
Hèlen Veldman
Henrike Port
Jetty de Zwaan
Marjan Uitslag
Mathilde van Asselt
Mirjam Schenk
Suzanne Veldman

Trainer Wibo Visser

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
24 September 19:30E.S.V. DS 3 - Blauw Wit DS 4Vervallen-
16 September 19:30Blauw Wit DS 4 - VVH DS 63-125-20, 21-25, 25-23, 25-22
 

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
30 September 21:00Blauw Wit DS 4 - Surf DS 4De Talter in Oldebroek
09 October 19:00EVV Bultman-Hartholt DS 3 - Blauw Wit DS 4't Huiken in Elburg
14 October 19:30Blauw Wit DS 4 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 4De Talter in Oldebroek
04 November 21:00Blauw Wit DS 4 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 5De Talter in Oldebroek
14 November 16:30N.V.C. DS 4 - Blauw Wit DS 4Corlaer in Nijkerk gld
18 November 19:30Blauw Wit DS 4 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 5De Talter in Oldebroek

Stand

#TeamGPWV+-
1Surf DS 42653165165
2HSC DS 3154010055
3VVH DS 62544182168
4Jumbo Van Andel-Ormi DS 514319665
5Volleybalvereniging Zeewolde DS 414319583
6Blauw Wit DS 414319690
7EVV Bultman-Hartholt DS 32445191183
8N.V.C. DS 42435156184
9Volleybalvereniging Zeewolde DS 52336179202
10Libero'99 DS 42117127192
Langhenkel/HEC DS 3000000
E.S.V. DS 3000000
Bekijk complete overzicht hier