Dames 4 - Volleybalvereniging Bakkerij Jonker - Blauw Wit Oldebroek

Dames 4


Speelsters:
Thirza Deetman
Lisanne ten Hove
Géline Leusink
Mandy Schoonhoven
Benice Slot
Thirza Smit


Stand

#TeamGPWV+-
1Volleybalvereniging Zeewolde DS 613584771300911
2Volta DS 5113829151035893
3SDS DS 510362911941837
4O.M.S. DS 51230262710901119
5Udeo DS 31125222510061030
6Volleybalvereniging Zeewolde DS 81223203110181108
7O.M.S. DS 4121513379571187
8Volleybalvereniging Zeewolde DS 710131330826964
9Blauw Wit DS 4971127735859
Bekijk complete overzicht hier

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 January 2023O.M.S. DS 5 - Blauw Wit DS 43-225-23, 25-20, 21-25, 18-25, 15-12
19 January 2023Blauw Wit DS 4 - SDS DS 50-421-25, 19-25, 17-25, 20-25
16 December 2022Volleybalvereniging Zeewolde DS 8 - Blauw Wit DS 43-125-20, 25-14, 20-25, 25-13
1 December 2022Blauw Wit DS 4 - O.M.S. DS 51-325-19, 20-25, 18-25, 19-25
17 November 2022Blauw Wit DS 4 - Volta DS 51-321-25, 11-25, 25-22, 19-25
3 November 2022Blauw Wit DS 4 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 73-215-25, 25-14, 13-25, 25-15, 15-11

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
2 February 2023Blauw Wit DS 4 - O.M.S. DS 4De Talter in Oldebroek
10 February 2023Volleybalvereniging Zeewolde DS 7 - Blauw Wit DS 4Het Baken in Zeewolde
2 March 2023Blauw Wit DS 4 - Udeo DS 3De Talter in Oldebroek
10 March 2023Volta DS 5 - Blauw Wit DS 4Sporthal De Rietlanden in Lelystad
16 March 2023Blauw Wit DS 4 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 8De Talter in Oldebroek
24 March 2023SDS DS 5 - Blauw Wit DS 4Sporthal de Eng in Voorthuizen