Dames 4 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 4

Teamsamenstelling 2020-2021

Alice Veldkamp
Bernice van de Weg
Deborah Rietberg
Hèlen Veldman
Henrike Port
Jetty de Zwaan
Marjan Uitslag
Mathilde van Asselt
Mirjam Schenk
Suzanne Veldman

Trainer Wibo Visser

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
18 November 19:30Blauw Wit DS 4 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 5Vervallen-
14 November 16:30N.V.C. DS 4 - Blauw Wit DS 4Vervallen-
04 November 21:00Blauw Wit DS 4 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 5Vervallen-
31 October 15:00Langhenkel/HEC DS 3 - Blauw Wit DS 4Vervallen-
14 October 19:30Blauw Wit DS 4 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 4Vervallen-
09 October 19:00EVV Bultman-Hartholt DS 3 - Blauw Wit DS 41-322-25, 19-25, 25-23, 9-25
 

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
05 February 19:30Volleybalvereniging Zeewolde DS 4 - Blauw Wit DS 4Het Baken in Zeewolde
05 March 19:30Volleybalvereniging Zeewolde DS 5 - Blauw Wit DS 4Het Baken in Zeewolde
10 March 21:00Blauw Wit DS 4 - N.V.C. DS 4De Talter in Oldebroek
15 March 19:00Jumbo Van Andel-Ormi DS 5 - Blauw Wit DS 4Pr. Willem Alexanderhal in Epe
24 March 19:30Blauw Wit DS 4 - HSC DS 3De Talter in Oldebroek
07 April 21:00Blauw Wit DS 4 - Libero'99 DS 4De Talter in Oldebroek

Stand

#TeamGPWV+-
1Jumbo Van Andel-Ormi DS 5313102293208
2Blauw Wit DS 4313102297258
3Surf DS 441197358328
4HSC DS 32872202140
5Volleybalvereniging Zeewolde DS 43767270282
6N.V.C. DS 43767258289
7VVH DS 62544182168
8EVV Bultman-Hartholt DS 345512339381
9Volleybalvereniging Zeewolde DS 545513324404
10Libero'99 DS 42117127192
Langhenkel/HEC DS 3000000
E.S.V. DS 3000000
Bekijk complete overzicht hier