Dames 4 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 4


Speelsters:
Thirza Deetman
Lisanne ten Hove
Tamara van Kolthoorn
Géline Leusink
Mandy Schoonhoven
Benice Slot
Thirza Smit


Stand

#TeamGPWV+-
1Volta DS 52862190173
2Volleybalvereniging Zeewolde DS 6154010065
3SDS DS 5154010078
4O.M.S. DS 514319787
5Udeo DS 32445195199
6O.M.S. DS 41223105114
7Volleybalvereniging Zeewolde DS 711139296
8Volleybalvereniging Zeewolde DS 82117165197
9Blauw Wit DS 4100465100
Bekijk complete overzicht hier

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
15 September 2022Blauw Wit DS 4 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 60-420-25, 22-25, 15-25, 8-25

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
7 October 2022SDS DS 5 - Blauw Wit DS 4Sporthal de Eng in Voorthuizen
13 October 2022Udeo DS 3 - Blauw Wit DS 4Sporthal Uddel in Uddel
21 October 2022O.M.S. DS 4 - Blauw Wit DS 4Putter Eng in Putten
3 November 2022Blauw Wit DS 4 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 7De Talter in Oldebroek
17 November 2022Blauw Wit DS 4 - Volta DS 5De Talter in Oldebroek
1 December 2022Blauw Wit DS 4 - O.M.S. DS 5De Talter in Oldebroek