Dames 4 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 4

Teamsamenstelling 2020-2021

Alice Veldkamp
Bernice van de Weg
Deborah Rietberg
Hèlen Veldman
Henrike Port
Jetty de Zwaan
Marjan Uitslag
Mathilde van Asselt
Mirjam Schenk
Suzanne Veldman

Trainer Wibo Visser

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
16 April 19:30Volleybalvereniging Zeewolde DS 4 - Blauw Wit DS 4Vervallen-
06 April 21:00Blauw Wit DS 4 - Libero'99 DS 4Vervallen-
29 March 19:00Jumbo Van Andel-Ormi DS 5 - Blauw Wit DS 4Vervallen-
24 March 19:30Blauw Wit DS 4 - HSC DS 3Vervallen-
10 March 21:00Blauw Wit DS 4 - N.V.C. DS 4Vervallen-
05 March 19:30Volleybalvereniging Zeewolde DS 5 - Blauw Wit DS 4Vervallen-
 

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Stand

#TeamGPWV+-
1Jumbo Van Andel-Ormi DS 5313102293208
2Blauw Wit DS 4313102297258
3Surf DS 441197358328
4HSC DS 32872202140
5Volleybalvereniging Zeewolde DS 43767270282
6N.V.C. DS 43767258289
7VVH DS 62544182168
8EVV Bultman-Hartholt DS 345512339381
9Volleybalvereniging Zeewolde DS 545513324404
10Libero'99 DS 42117127192
Langhenkel/HEC DS 3000000
E.S.V. DS 3000000
Bekijk complete overzicht hier