Dames 3 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 3


Speelsters:
Corina Boerendans
Marlous Grolleman
Elske ten Hove
Anouk Kroes
Gerrieke Kroon
Annelies Leusink
Heidi van Loo
Reinalde Nagelhout
Laura van Norel
Hadassa Polinder
Nadieh Scheffel
Moniek Veth



Stand

#TeamGPWV+-
1Blauw Wit DS 32872208141
2VVH DS 62763188164
3Volleybalvereniging Zeewolde DS 3154010082
4Langhenkel/HEC DS 12544153160
5Libero'99 DS 414319865
6Jumbo Van Andel-Ormi DS 314319276
7Hellas DS 311137692
8VZK DS 211136598
9Volta DS 4100482100
10HVV DS 12008116200
Jumbo Van Andel-Ormi DS 4000000
Bekijk complete overzicht hier

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
1 October 2022VVH DS 6 - Blauw Wit DS 32-313-25, 16-25, 25-20, 25-23, 9-15
16 September 2022Blauw Wit DS 3 - Langhenkel/HEC DS 14-025-11, 25-21, 25-12, 25-9

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
7 October 2022Blauw Wit DS 3 - Libero'99 DS 4De Talter in Oldebroek
14 October 2022Volleybalvereniging Zeewolde DS 3 - Blauw Wit DS 3Het Baken in Zeewolde
21 October 2022Blauw Wit DS 3 - VZK DS 2De Talter in Oldebroek
4 November 2022Volta DS 4 - Blauw Wit DS 3Sporthal De Rietlanden in Lelystad
8 November 2022HVV DS 1 - Blauw Wit DS 3De Marke in Hattem
18 November 2022Blauw Wit DS 3 - Hellas DS 3De Talter in Oldebroek