Dames 3 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 3


Corina Boerendans
Anouk Kroes
Gerrieke Kroon
Laura van Norel
Marlous Grolleman
Heidi van Loo
Nadieh Scheffel
Reinalde Nagelhout
Annelies Leusink
Moniek Veth
Hadassa Polinder

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
18 September 21:15Volta DS 2 - Blauw Wit DS 32-317-25, 25-15, 22-25, 25-19, 12-15
 

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
02 October 20:00VZK DS 2 - Blauw Wit DS 3De Kamphal in Wezep
09 October 20:30Blauw Wit DS 3 - Pauwervoll DS 2De Talter in Oldebroek
16 October 21:15Volleybalvereniging Zeewolde DS 2 - Blauw Wit DS 3Zaal de Horst in Zeewolde
30 October 20:30Blauw Wit DS 3 - Libero'99 DS 1De Talter in Oldebroek
06 November 19:00VVH DS 4 - Blauw Wit DS 3De Sijpel in Harderwijk
13 November 20:30Blauw Wit DS 3 - E.S.V. DS 1De Talter in Oldebroek

Stand

#TeamGPWV+-
1SDS DS 22108020081
2Libero'99 DS 12862179149
3Volta DS 22763201159
4VVH DS 42763187163
5E.S.V. DS 12653187167
6Volleybalvereniging Zeewolde DS 22653175165
7N.V.C. DS 2143110287
8Pauwervoll DS 22445182173
9Blauw Wit DS 3133299101
10VZK DS 22008120200
11Udeo DS 12008111200
12Langhenkel/HEC DS 12008102200
Bekijk complete overzicht hier