Dames 3 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 3


Speelsters:
Corina Boerendans
Marlous Grolleman
Elske ten Hove
Anouk Kroes
Gerrieke Kroon
Annelies Leusink
Heidi van Loo
Reinalde Nagelhout
Laura van Norel
Hadassa Polinder
Nadieh Scheffel
Moniek Veth



Stand

#TeamGPWV+-
1Blauw Wit DS 3524191491264
2E.S.V. DS 2419151388239
3Libero'99 DS 131193279191
4Hooiberg DS 131193281200
5Udeo DS 148610291364
6Jumbo Van Andel-Ormi DS 42653189157
7Langhenkel/HEC DS 22544153150
8Blok EVC DS 23548205258
9E.S.V. DS 141115223386
10Jumbo Van Andel-Ormi DS 3200873200
11VZK DS 240016236400
Bekijk complete overzicht hier

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
23 October 12:00Jumbo Van Andel-Ormi DS 3 - Blauw Wit DS 30-46-25, 13-25, 10-25, 6-25
15 October 20:30Blauw Wit DS 3 - Libero'99 DS 13-116-25, 25-17, 25-16, 25-21
08 October 20:00VZK DS 2 - Blauw Wit DS 30-410-25, 18-25, 18-25, 13-25
01 October 20:30Blauw Wit DS 3 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 34-025-9, 25-6, 25-14, 25-9
16 September 20:00Udeo DS 1 - Blauw Wit DS 30-415-25, 18-25, 9-25, 11-25

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
05 November 20:30Blauw Wit DS 3 - E.S.V. DS 2De Talter in Oldebroek
11 November 21:15E.S.V. DS 1 - Blauw Wit DS 3Op de heide in Elspeet
19 November 20:30Blauw Wit DS 3 - Blok EVC DS 2De Talter in Oldebroek
22 November 19:00Jumbo Van Andel-Ormi DS 4 - Blauw Wit DS 3Pr. Willem Alexanderhal in Epe
10 December 20:30Blauw Wit DS 3 - Langhenkel/HEC DS 2De Talter in Oldebroek
08 January 17:00Hooiberg DS 1 - Blauw Wit DS 3De Hooiberg in Olst