Dames 3 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 3


Corina Boerendans
Anouk Kroes
Gerrieke Kroon
Laura van Norel
Marlous Grolleman
Heidi van Loo
Nadieh Scheffel
Reinalde Nagelhout
Annelies Leusink
Moniek Veth
Hadassa Polinder

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
20 November 20:30Blauw Wit DS 3 - Udeo DS 1Vervallen-
13 November 20:30Blauw Wit DS 3 - E.S.V. DS 1Vervallen-
06 November 19:00VVH DS 4 - Blauw Wit DS 3Vervallen-
30 October 20:30Blauw Wit DS 3 - Libero'99 DS 1Vervallen-
16 October 21:15Volleybalvereniging Zeewolde DS 2 - Blauw Wit DS 3Vervallen-
02 October 20:00VZK DS 2 - Blauw Wit DS 30-49-25, 15-25, 22-25, 8-25
 

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
05 February 20:30Blauw Wit DS 3 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 2De Talter in Oldebroek
13 February 17:00Libero'99 DS 1 - Blauw Wit DS 3't Dok in Dronten
19 February 20:30Blauw Wit DS 3 - N.V.C. DS 2De Talter in Oldebroek
05 March 20:30Blauw Wit DS 3 - VVH DS 4De Talter in Oldebroek
11 March 21:15E.S.V. DS 1 - Blauw Wit DS 3Op de heide in Elspeet
18 March 21:00Udeo DS 1 - Blauw Wit DS 3Sporthal Uddel in Uddel

Stand

#TeamGPWV+-
1Libero'99 DS 1418142380265
2Volta DS 2417143401293
3SDS DS 2414115374255
4E.S.V. DS 1412106362341
5Volleybalvereniging Zeewolde DS 24989351361
6VVH DS 449810347366
7Blauw Wit DS 32872199155
8Pauwervoll DS 23876282248
9N.V.C. DS 22544176184
10Langhenkel/HEC DS 133310201311
11VZK DS 242215285399
12Udeo DS 140016220400
Bekijk complete overzicht hier