Dames 2 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 2

Teamsamenstelling 2020-2021

Jessica Bisschop
Gerdien van Hattem
Esther Koops
Elise Korenberg
Gerjanne Post
Dirien van de Weg
Elsbeth van Wijhe
Jacquelien Schoonhoven
Greetje van de Linde

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
18 November 20:30Blok EVC DS 3 - Blauw Wit DS 2Vervallen-
11 November 21:00Blauw Wit DS 2 - VVH DS 3Vervallen-
28 October 19:30Blauw Wit DS 2 - SSS DS 5Vervallen-
24 October 17:00Libero'99 DS 2 - Blauw Wit DS 2Vervallen-
15 October 19:30Pauwervoll DS 3 - Blauw Wit DS 2Vervallen-
07 October 19:30Blauw Wit DS 2 - O.M.S. DS 10-415-25, 21-25, 13-25, 18-25
 

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
03 February 19:30Blauw Wit DS 2 - Pauwervoll DS 3De Talter in Oldebroek
11 February 21:00SSS DS 5 - Blauw Wit DS 2De Meerwaarde in Barneveld
03 March 19:30Blauw Wit DS 2 - Libero'99 DS 2De Talter in Oldebroek
12 March 21:00VVH DS 3 - Blauw Wit DS 2De Sijpel in Harderwijk
17 March 21:00Blauw Wit DS 2 - Blok EVC DS 3De Talter in Oldebroek
27 March 13:00Surf DS 2 - Blauw Wit DS 2De Slag in Hoevelaken

Stand

#TeamGPWV+-
1Libero'99 DS 1418142380265
2Volta DS 2417143401293
3SDS DS 2414115374255
4E.S.V. DS 1412106362341
5Volleybalvereniging Zeewolde DS 24989351361
6VVH DS 449810347366
7Blauw Wit DS 32872199155
8Pauwervoll DS 23876282248
9N.V.C. DS 22544176184
10Langhenkel/HEC DS 133310201311
11VZK DS 242215285399
12Udeo DS 140016220400
Bekijk complete overzicht hier