Dames 2 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 2

Teamsamenstelling 2020-2021

Jessica Bisschop
Gerdien van Hattem
Esther Koops
Elise Korenberg
Gerjanne Post
Dirien van de Weg
Elsbeth van Wijhe
Jacquelien Schoonhoven
Greetje van de Linde

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
23 September 21:00Blauw Wit DS 2 - Volta DS 34-025-17, 25-8, 25-8, 25-21
 

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
30 September 19:30SDS DS 3 - Blauw Wit DS 2De Voorde in Voorthuizen
03 October 16:30N.V.C. DS 3 - Blauw Wit DS 2Corlaer in Nijkerk gld
07 October 19:30Blauw Wit DS 2 - O.M.S. DS 1De Talter in Oldebroek
15 October 19:30Pauwervoll DS 3 - Blauw Wit DS 2Calluna in Ermelo
24 October 17:00Libero'99 DS 2 - Blauw Wit DS 2't Dok in Dronten
28 October 19:30Blauw Wit DS 2 - SSS DS 5De Talter in Oldebroek

Stand

#TeamGPWV+-
1SDS DS 22108020081
2Libero'99 DS 12862179149
3Volta DS 22763201159
4VVH DS 42763187163
5E.S.V. DS 12653187167
6Volleybalvereniging Zeewolde DS 22653175165
7N.V.C. DS 2143110287
8Pauwervoll DS 22445182173
9Blauw Wit DS 3133299101
10VZK DS 22008120200
11Udeo DS 12008111200
12Langhenkel/HEC DS 12008102200
Bekijk complete overzicht hier