Dames 1 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 1

Dames 1 2020 - 2021

Ilse van Boven

Esther Koele

Fleur van Boven

Jojanneke Schenk

Leonie Uitslag

Lieke de Zwaan

Nienke Spijkerboer

Naomi Schenk

Jasmijn Schenk

Sanne van der Ziel

Dennis Veth

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
17 April 16:00SDS DS 1 - Blauw Wit DS 1Vervallen-
10 April 16:30Blauw Wit DS 1 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Vervallen-
25 March 19:30Pauwervoll DS 1 - Blauw Wit DS 1Vervallen-
20 March 16:30Blauw Wit DS 1 - VZK DS 1Vervallen-
13 March 16:30Blauw Wit DS 1 - HVV DS 1Vervallen-
06 March 12:30Avior DS 5 - Blauw Wit DS 1Vervallen-
 

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Stand

#TeamGPWV+-
1Avior DS 3418142387284
2Blauw Wit DS 1416134403332
3Volleybalvereniging Zeewolde DS 1412107357362
4SDS DS 141088357346
5Pauwervoll DS 12862190171
6SV Dynamo Apeldoorn DS 53766269247
7Blok EVC DS 12653177142
8Dros-Alterno DS 63657263259
9Jumbo Van Andel-Ormi DS 22544194177
10HVV DS 145412334403
11VZK DS 12117140193
12Avior DS 541115241396
Bekijk complete overzicht hier