Dames 1 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 1

Dames 1 2021 - 2022

Hanneke Dickhof

Fleur van Boven

Jojanneke Schenk

Leonie Uitslag

Lieke de Zwaan

Naomi Schenk

Jasmijn Schenk

Sanne van der Ziel

Dennis Veth

Recent Dames 1 nieuws

19 april 2022

23 april: Super Saturday

Zaterdag 23 april: Super Saturday 🤩 Zaterdag is de laatste thuisspeeldag van het seizoen in de Talter. Dames 1 en Heren 1 spelen centre court (let […]
10 april 2022

Blauw Wit D1 is kampioen!

Afgelopen zaterdag heeft Dames 1 van volleybalvereniging Bakkerij Jonker – Blauw Wit een zenuwslopende kampioenswedstrijd gespeeld tegen Surf D1. De dames konden kampioen worden in de […]
22 maart 2022

Prima pot voor Dames 1 in Putten

Afgelopen vrijdagavond pakten de dames van Blauw Wit weer vijf punten in Putten. Ondanks de afwezigheid van trainer Dennis Veth wisten de dames zich goed staande […]

Stand

#TeamGPWV+-
1Blauw Wit DS 1188669417991224
2Surf DS 11658462015271355
3SV Dynamo Apeldoorn DS 91745383615541571
4HVV DS 11847383516101596
5N.V.C. DS 11842364016651623
6O.M.S. DS 11631263913501467
7VVH DS 31731274514511584
8Hellas DS 21419184211411371
9VZK DS 11616155212681574
Bekijk complete overzicht hier

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
6 May 2022VVH DS 3 - Blauw Wit DS 12-325-18, 16-25, 26-28, 25-18, 10-15
23 April 2022Blauw Wit DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 94-025-20, 25-14, 25-19, 25-10
16 April 2022Blauw Wit DS 1 - Hellas DS 24-025-8, 25-12, 25-15, 25-12
9 April 2022Surf DS 1 - Blauw Wit DS 10-422-25, 22-25, 23-25, 22-25
2 April 2022Hellas DS 2 - Blauw Wit DS 10-418-25, 10-25, 8-25, 23-25
18 March 2022O.M.S. DS 1 - Blauw Wit DS 10-414-25, 16-25, 12-25, 11-25

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.