Dames 1 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 1

Dames 1 2021 - 2022

Hanneke Dickhof

Nikki Horst

Fleur van Boven

Jojanneke Schenk

Leonie Uitslag

Lieke de Zwaan

Naomi Schenk

Jasmijn Schenk

Sanne van der Ziel

Dennis Veth

Recent Dames 1 nieuws

19 april 2022

23 april: Super Saturday

Zaterdag 23 april: Super Saturday 🤩 Zaterdag is de laatste thuisspeeldag van het seizoen in de Talter. Dames 1 en Heren 1 spelen centre court (let […]
10 april 2022

Blauw Wit D1 is kampioen!

Afgelopen zaterdag heeft Dames 1 van volleybalvereniging Bakkerij Jonker – Blauw Wit een zenuwslopende kampioenswedstrijd gespeeld tegen Surf D1. De dames konden kampioen worden in de […]
22 maart 2022

Prima pot voor Dames 1 in Putten

Afgelopen vrijdagavond pakten de dames van Blauw Wit weer vijf punten in Putten. Ondanks de afwezigheid van trainer Dennis Veth wisten de dames zich goed staande […]

Stand

#TeamGPWV+-
1Hevo DS 121080202141
2Spiker DS 12872214175
3SV Dynamo Apeldoorn DS 62654192173
4Voorwaarts DS 22544171175
5Avior DS 4133210889
6HSC DS 1133296100
7Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 2122399113
8Volta DS 1122389108
9Dros-Alterno DS 42117150194
10Blauw Wit DS 1000000
11Hellas DS 1100476101
12VVH DS 2100474102
Bekijk complete overzicht hier

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
8 October 2022Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 2 - Blauw Wit DS 1Theothorne in Dieren
11 October 2022Surf DS 1 - Blauw Wit DS 1De Slag in Hoevelaken
15 October 2022Blauw Wit DS 1 - Spiker DS 1De Talter in Oldebroek
29 October 2022Blauw Wit DS 1 - Volta DS 1De Talter in Oldebroek
4 November 2022SV Dynamo Apeldoorn DS 6 - Blauw Wit DS 1Omnisport Apeldoorn in Apeldoorn
12 November 2022Blauw Wit DS 1 - Dros-Alterno DS 4De Talter in Oldebroek