Dames 1 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 1

Dames 1 2021 - 2022

Hanneke Dickhof

Fleur van Boven

Jojanneke Schenk

Leonie Uitslag

Lieke de Zwaan

Naomi Schenk

Jasmijn Schenk

Sanne van der Ziel

Dennis Veth

Stand

#TeamGPWV+-
1Blauw Wit DS 1315120300210
2O.M.S. DS 1413106360339
3Surf DS 1312103308253
4N.V.C. DS 1411108393361
5Hellas DS 2510913452491
6VVH DS 348710334371
7VZK DS 13668286296
8SV Dynamo Apeldoorn DS 945513340411
9HVV DS 145412337378
Bekijk complete overzicht hier

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
16 October 16:30Blauw Wit DS 1 - HVV DS 14-025-16, 25-21, 25-18, 25-21
02 October 11:00SV Dynamo Apeldoorn DS 9 - Blauw Wit DS 10-417-25, 23-25, 13-25, 22-25
23 September 20:00Blauw Wit DS 1 - VVH DS 34-025-20, 25-9, 25-8, 25-22
18 September 19:00Libero'99 DS 1 - Blauw Wit DS 11-317-25, 25-22, 19-25, 22-25

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
28 October 20:00N.V.C. DS 1 - Blauw Wit DS 1Corlaer in Nijkerk gld
04 November 20:00Blauw Wit DS 1 - REBO ERA Makelaars/Rebelle DS 1De Talter in Oldebroek
06 November 16:30Blauw Wit DS 1 - Surf DS 1De Talter in Oldebroek
13 November 15:00VZK DS 1 - Blauw Wit DS 1De Kamphal in Wezep
20 November 17:00Blauw Wit DS 1 - O.M.S. DS 1De Talter in Oldebroek
11 December 16:30Blauw Wit DS 1 - Hellas DS 2De Talter in Oldebroek