Dames 1 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 1

Dames 1 2020 - 2021

Ilse van Boven

Esther Koele

Fleur van Boven

Jojanneke Schenk

Leonie Uitslag

Lieke de Zwaan

Nienke Spijkerboer

Naomi Schenk

Jasmijn Schenk

Sanne van der Ziel

Dennis Veth

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
21 November 15:00VZK DS 1 - Blauw Wit DS 1Vervallen-
07 November 16:30Blauw Wit DS 1 - Avior DS 5Vervallen-
31 October 16:30Avior DS 3 - Blauw Wit DS 1Vervallen-
24 October 16:00HVV DS 1 - Blauw Wit DS 1Vervallen-
09 October 19:30Volleybalvereniging Zeewolde DS 1 - Blauw Wit DS 12-325-18, 20-25, 25-23, 16-25, 5-15
01 October 19:30Blauw Wit DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 53-125-20, 25-27, 25-21, 25-19
 

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
06 February 16:00SDS DS 1 - Blauw Wit DS 1Sporthal de Eng in Voorthuizen
13 February 16:30Blauw Wit DS 1 - Avior DS 3De Talter in Oldebroek
06 March 12:30Avior DS 5 - Blauw Wit DS 1Sporthal Schalkhaar in Schalkhaar
13 March 16:30Blauw Wit DS 1 - HVV DS 1De Talter in Oldebroek
20 March 16:30Blauw Wit DS 1 - VZK DS 1De Talter in Oldebroek
25 March 19:30Pauwervoll DS 1 - Blauw Wit DS 1Calluna in Ermelo

Stand

#TeamGPWV+-
1Avior DS 3418142387284
2Blauw Wit DS 1416134403332
3Volleybalvereniging Zeewolde DS 1412107357362
4SDS DS 141088357346
5Pauwervoll DS 12862190171
6SV Dynamo Apeldoorn DS 53766269247
7Blok EVC DS 12653177142
8Dros-Alterno DS 63657263259
9Jumbo Van Andel-Ormi DS 22544194177
10HVV DS 145412334403
11VZK DS 12117140193
12Avior DS 541115241396
Bekijk complete overzicht hier