Dames 1 - Blauw Wit Oldebroek

Dames 1

Dames 1 2020 - 2021

Ilse van Boven

Esther Koele

Fleur van Boven

Jojanneke Schenk

Leonie Uitslag

Lieke de Zwaan

Nienke Spijkerboer

Naomi Schenk

Jasmijn Schenk

Sanne van der Ziel

Dennis Veth

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 September 15:30Blok EVC DS 1 - Blauw Wit DS 11-325-21, 17-25, 18-25, 17-25
22 September 20:00Surf DS 1 - Blauw Wit DS 12-322-25, 17-25, 25-18, 25-15, 12-15
19 September 16:30Blauw Wit DS 1 - Dros-Alterno DS 64-025-21, 25-15, 25-17, 26-24
 

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
01 October 19:30Blauw Wit DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 5De Talter in Oldebroek
09 October 19:30Volleybalvereniging Zeewolde DS 1 - Blauw Wit DS 1Het Baken in Zeewolde
24 October 16:00HVV DS 1 - Blauw Wit DS 1De Marke in Hattem
31 October 16:30Avior DS 3 - Blauw Wit DS 1Keizerslanden in Deventer
07 November 16:30Blauw Wit DS 1 - Avior DS 5De Talter in Oldebroek
21 November 15:00VZK DS 1 - Blauw Wit DS 1De Kamphal in Wezep

Stand

#TeamGPWV+-
1Blauw Wit DS 12971197154
2Avior DS 32862187148
3Blok EVC DS 12653177142
4SV Dynamo Apeldoorn DS 52653182147
5SDS DS 12653192175
6Dros-Alterno DS 62544178170
7Volleybalvereniging Zeewolde DS 12544165189
8Jumbo Van Andel-Ormi DS 214319271
9Pauwervoll DS 1143110186
10HVV DS 12117162201
11VZK DS 12117140193
12Avior DS 52008103200
Bekijk complete overzicht hier