Dames 1 - Volleybalvereniging Bakkerij Jonker - Blauw Wit Oldebroek

Dames 1

Hanneke Dickhof

Nikki Horst

Fleur van Boven

Jojanneke Schenk

Leonie Uitslag

Lieke de Zwaan

Naomi Schenk

Jasmijn Schenk

Sanne van der Ziel

Dennis Veth

Recent Dames 1 nieuws

23 januari 2023

Blauw Wit sleept 4 punten binnen

Afgelopen zaterdag speelden de dames thuis tegen Rebelle uit Dieren. Met een ietwat gehavende opstelling vanwege het wintersportseizoen wisten de dames toch 4 punten binnen te […]
20 december 2022

Eén puntje voor Dames 1

Afgelopen zaterdag heeft dames 1 één puntje binnengehaald tegen dames 2 uit Twello. Ondanks de sterke eerste punten en goede aanmoediging van de kampioenen van CMV […]
28 november 2022

Verdienen de dames van Blauw Wit een Rolls-Royce?

Dames 1 heeft een week lang voetbal volgehouden, maar besloot toch om afgelopen zaterdag de voetbalschoenen in te ruilen voor de volleybalschoenen. Na wat gekke uitslagen […]

Stand

#TeamGPWV+-
1Hevo DS 1146149914131095
2Spiker DS 11243371511901003
3Hellas DS 11543402514371370
4HSC DS 11337322512231170
5Blauw Wit DS 11435313113481324
6Voorwaarts DS 21233272511251113
7Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 21129262310421046
8SV Dynamo Apeldoorn DS 61225223110571124
9VVH DS 21325223211391176
10Avior DS 41324233511881273
11Dros-Alterno DS 41420174011331310
12Volta DS 11310104510291320
Bekijk complete overzicht hier

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
28 January 2023Spiker DS 1 - Blauw Wit DS 13-225-21, 25-11, 23-25, 19-25, 15-13
21 January 2023Blauw Wit DS 1 - Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 23-125-20, 23-25, 25-22, 25-21
14 January 2023Hellas DS 1 - Blauw Wit DS 12-325-20, 16-25, 25-18, 20-25, 12-15
17 December 2022Blauw Wit DS 1 - Voorwaarts DS 21-316-25, 24-26, 25-23, 22-25
10 December 2022Hevo DS 1 - Blauw Wit DS 13-120-25, 25-20, 25-23, 25-22
30 November 2022HSC DS 1 - Blauw Wit DS 13-227-25, 21-25, 13-25, 25-17, 17-15

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
3 February 2023Volta DS 1 - Blauw Wit DS 1Sporthal De Rietlanden in Lelystad
11 February 2023Blauw Wit DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 6De Talter in Oldebroek
3 March 2023Dros-Alterno DS 4 - Blauw Wit DS 1Alternohal in Apeldoorn
11 March 2023Blauw Wit DS 1 - VVH DS 2De Talter in Oldebroek
17 March 2023Avior DS 4 - Blauw Wit DS 1De Scheg in Deventer
25 March 2023Blauw Wit DS 1 - Hevo DS 1De Talter in Oldebroek